• Diono apsauga nuo saulės automobilyje Sun Stoppers, 2 vnt
  • Diono apsauga nuo saulės automobilyje Sun Stoppers, 2 vnt
  • Diono apsauga nuo saulės automobilyje Sun Stoppers, 2 vnt
  • Diono apsauga nuo saulės automobilyje Sun Stoppers, 2 vnt
Akcija - 10%
Populiari

Prekės kodas: DNO-SAF17

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Kilmės šalis: JAV

Gamintojas: Diono

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €1.00

Diono apsauga nuo saulės automobilyje Sun Stoppers yra konservatyvaus prisisiurbiančio dizaino, visada išlaiko savo formą, kad stilingai atrodytų, nesusiraukšlėtų, o svarbiausia apsaugotų vaiką nuo žalingų tiesioginių ultravioletinių saulės spindulių vaikui į akytes. Apsauga primontuojama vos per kelias sekundes ir yra tinkama visų tipų automobiliams, mikroautobusams ir visureigiams. Pakuotėje yra 2 vienetai.

€8.90 €9.90

Diono apsauga nuo saulės automobilyje Sun Stoppers, 2 vnt

Diono apsauga nuo saulės automobilyje Sun Stoppers yra konservatyvaus prisisiurbiančio dizaino, visada išlaiko savo formą, kad stilingai atrodytų, nesusiraukšlėtų, o svarbiausia apsaugotų vaiką nuo žalingų tiesioginių ultravioletinių saulės spindulių vaikui į akytes. Apsauga primontuojama vos per kelias sekundes ir yra tinkama visų tipų automobiliams, mikroautobusams ir visureigiams.

Dviejų apsaugų pakuotė Diono Sun Stoppers yra puikus derinys visapusiškai apsaugai nuo saulės automobilyje. Nesvarbu, vaikas veidu į priekį ar atgal, specialus apsaugos nuo saulės tinklelis sumažina saulės spindulių srautą, apsaugo nuo akinimo, kad mažiesiems keliautojams būtų vėsiau ir patogiau. Lengvai primontuojamos ir nuimamos Sun Stoppers apsaugos patogiai susilanksto, tad, kai nereikia jas galite laikyti galinėje sėdynės kišenėje. Diono pagalvojo apie viską, kad jums vargintis.

Pakuotėje yra 2 vienetai.

Dydis: 40 cm.

Tinkamas amžius
Tinka vaikams Nuo 0 mėnesių.
Produkto ypatybės
Spalva Juoda
Modelis Sun Stop
Kilmės šalis
Kilmės šalis JAV
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink