• Elodie Details čiulptuko laikiklis Nordic Woodland, smėlio spalvos
  • Elodie Details čiulptuko laikiklis Nordic Woodland, smėlio spalvos
  • Elodie Details čiulptuko laikiklis Nordic Woodland, smėlio spalvos
Naujiena

Prekės kodas: 252484

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

text_location Švedija

Gamintojas: Elodie Details

Čiulptuko laikiklis yra Elodie flagmanas, įkvėpęs įkurti įmonę 2005 m. Nuo to laiko Elodie kasmet tobulina ir prideda naujų priedų, siekdami sukurti tobulą čiulptuko laikiklį. Pritvirtinkite segtuką prie vaiko drabužių, o silikoninį žiedą - užmaukite ant čiulptuko. Taip užtikrinsite, kad čiulptukas niekada nepasimestų, nesusiteptų ar neprarastų higieniškumo nukritęs ant žemės.

€12.90

Elodie Details smėlio spalvos čiulptuko laikiklis Nordic Woodland

Čiulptuko laikiklis yra Elodie flagmanas, įkvėpęs įkurti įmonę 2005 m. Nuo to laiko Elodie kasmet tobulina ir prideda naujų priedų, siekdami sukurti tobulą čiulptuko laikiklį. Pritvirtinkite segtuką prie vaiko drabužių, o silikoninį žiedą - užmaukite ant čiulptuko. Taip užtikrinsite, kad čiulptukas niekada nepasimestų, nesusiteptų ar neprarastų higieniškumo nukritęs ant žemės.

Dekoruotas arba vienspalvis - siūlome platų Elodie čiulptuko laikiklių dizainų ir spalvų pasirinkimą. Neabejotinai rasite tai, kas tiks Jūsų stiliui. Norėdami išpildyti stilių, derinkite jį su vienu iš Elodie čiulptukų.

Išlaiko čiulptuką švarų.
Kaskart, kai tūtukas, čiulptukas ar papis iškrenta iš kūdikio ar mažylio burnos, čiulptuko laikiklis yra tam, kad jis nepasimestų ar nesusiteptų.

Aukštos kokybės medžiagos.
Metalinis segtukas pagamintas iš nerūdijančio plieno, kuris yra be nikelio ir hipoalergiškas. Žiedas iš maistinio silikono, todėl yra labai patvarus, o be to, kiekvienas Elodie čiulptuko laikiklis turi aukštos kokybės veganiškos odos detales.

Patvirtintas saugumas.
Visi Elodie čiulptukų laikikliai yra išbandyti ir patvirtinti pagal aukštus saugos standartus EN-12586:2007 + A1:2011, tai reiškia, kad jie yra mechaniškai saugūs naudoti ir juose nėra kenksmingų medžiagų.

Maišykite ir derinkite.
Naršykite derančių Elodie čiulptukų asortimentą, kad sukurtumėte gražius laikiklio ir čiulptuko derinius.

Suderinamas su bet kokiu čiulptuku.
Elastinis silikoninis žiedas gali būti apmaunamas ant bet kurio dizaino čiulptuko arba pritvirtinamas prie čiulptuko rankenėlės perkišant kilpele. Galima naudoti su Elodie čiulptukais arba kitų gamintojų čiulptukais.

Tinka vaikams nuo gimimo.

Medžiaga:
Žiedas: 100% silikonas.
Dirželis: poliesteris.
Spaustukas: nerūdijantis plienas be nikelio.

Priežiūra:
Jei čiulptuko laikiklis išsitepė, juostelę nuvalykite drėgna šluoste ir šiek tiek skalbimo muilo arba šilto vandens su švelniu plovikliu. Visada sausai nuvalykite segtuką, jei jis sušlaps. Jis gali pradėti rūdyti, kai ilgą laiką liečiasi su skysčiais ar drėgme.

Metalinis segtukas skirtas tvirtinti tik prie drabužių ir jo negalima tvirtinti prie storesnių gaminių, tokių kaip vežimėlis ar mobili auklė, nes tai gali sugadinti uždarymo mechanizmą.

Vaiko saugumo sumetimais niekada neleiskite vaikui naudoti čiulptuko laikiklio kaip žaislo ar kramtuko dantukams. Niekada nepritvirtinkite laikiklio prie virvelių, kaspinų ar kitų laisvų ar ištraukiamų drabužių dalių. Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite čiulptuko laikiklį ir nedelsdami išmeskite, jei pastebėsite, kad kuri nors gaminio dalis įtrūkusi ar susidėvėjo.

Dydis:
Plotis: 3,5 cm;
Ilgis: 19 cm be žiedo ir spaustuko.

Tinkamas amžius
Tinka vaikams Nuo 0 mėnesių.
Produkto ypatybės
Spalva Smėlio
Medžiaga Silikonas; Poliesteris; Nerūdijantis plienas be nikelio
Modelis Nordic Woodland
Kilmės šalis
Kilmės šalis Švedija
Labai gražiai supakuotas. Ačiū už dovanėlę! Labai miela, likom labai patenkinti. Duočiau 10 žvaigždučių, jei galėčiau. Sėkmės prekyboje! ;)
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink