• Lansinoh kompresai krūtims Thera°Pearl 3-in-1, 2 vnt
  • Lansinoh kompresai krūtims Thera°Pearl 3-in-1, 2 vnt
  • Lansinoh kompresai krūtims Thera°Pearl 3-in-1, 2 vnt
  • Lansinoh kompresai krūtims Thera°Pearl 3-in-1, 2 vnt
Akcija - 20%
Populiari

Prekės kodas: 10400

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Kilmės šalis: JAV

Gamintojas: Lansinoh

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €3.75

Lankstūs daugkartinio naudojimo Lansinoh Thera°Pearl trys viename kompresai krūtims turi minkštą paviršių, tad yra lengva ir patogu juos įsidėti į liemenėlę, kad neutralizuotumėte ar bent palengvintumėte galimas problemas, susijusias su žindymu: užsikimšusius latakus ir mastitą, krūtų įtemptumą ir patinimą, jei jos pritvinkusios, kad laisvai galėtų tekėti pienas.

Dėmesio! Esame oficialūs Lansinoh atstovai Lietuvoje! Todėl siūlome Jums originalius Lansinoh produktus už geriausią kainą.

€15.15 €18.90

Lansinoh kompresai krūtims Thera°Pearl 3-in-1

Lankstūs daugkartinio naudojimo Lansinoh Thera°Pearl kompresai krūtims turi minkštą paviršių, tad yra lengva ir patogu juos įsidėti į liemenėlę, kad neutralizuotumėte ar bent palengvintumėte galimas problemas, susijusias su žindymu: užsikimšusius latakus ir mastitą, krūtų įtemptumą ir patinimą, jei jos pritvinkusios, kad laisvai galėtų tekėti pienas. Be BPA, BPS ir latekso, jie taip pat yra sukonstruoti taip, kad tilptų aplink pientraukio pompą, kad paskatintų pieną ir pagreitintų jo tekėjimą.

Naudokite karštus: Thera°Pearl 3-in-1 kompresai krūtims gali būti kaitinami mikrobangų krosnelėje ne ilgiau kaip 15 sekundžių, kad atsikimštų pieno latakai ir palengvėtų mastitas. Šiluma skatina pieno tekėjimą, tai reiškia, kad reikia mažiau laiko pumpuoti krūtį.

Norėdama naudoti kartu su pientraukiu, tiesiog pašildykite kompresą kaip įprasta, tada apvyniokite ją aplink pompos piltuvo išorę užsekite.

Naudokite šaltus: Taip pat galite kompresus kelioms valandoms sudėti į šaldiklį, kad atvėstų, ir naudoti šaltus, taip palengvinsite skausmą ir patinimą, kurie gali kilti dėl pieno pritvinkimo. Dėl unikalaus dizaino šie kompresai krūtims yra lankstūs, net ir užšaldyti.

Thera°Pearl 3-in-1 kompresus krūtims rekomenduojama naudoti 20 minučių, kaip rekomentuoja medikai. Panaudojus juos galima nuplauti švelniu muilu, plovikliu ar spiritu.

  • Be BPA, BPS ir latekso.
  • Naudokite karštą: norėdami palengvinti pieno pritvinkimą, užsikimšusius pieno latakus ir mastitą bei paskatinti pieną.
  • Naudokite šaltą: norėdami palengvinti skausmą ir patinimą dėl pieno pritvinkimo.
  • Gali būti naudojami su bet kokiu pientraukiu, kad paskatintų pieno tekėjimą ir pagreitintų pieno nutraukimą.
  • Dėl unikalaus dizaino pakuotė išlieka lanksti net ir sušaldyta.
  • Daugkartinio naudojimo, plaunami.

Pakuotėje 2 vienetai.

Naudojimosi instrukcija ČIA.

Produkto ypatybės
Spalva Violetinė
Kilmės šalis
Kilmės šalis JAV
Daug daug geriau nei kopustu lapai. Kada as daugiau klausyciau bobuciu patarimu! :D Sitie suveike tuojpat
Ačiū už super greitą pristatymą ir mielas dovanėles:)
Ačiū už super greitą pristatymą ir mielas dovanėles:)
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink