Pristatymas

Pristatymo
būdas
DPD Pickup
siuntų
terminalai
per 1-3 d.d.
DPD kurjeris
į namus per 1-3 d.d.

Omniva siuntų
terminalai per
1-2 d.

Venipak
kurjeris
į namus
per 1-2 d.d.

LP Express
paštomatai
per 1-3 d.d.

Atsiimant
parduotuvėje
Pristatymas tos
pačios darbo
dienos vakare*
Įprastinė kaina
Lietuvoje
2,40 € nuo 4,20 € nuo 2,12 € nuo 4,45 € nuo 3,00 € 0 € 4,99 €
Nemokamas pristatymas nuo 60 € nuo 80 € nuo 60 € nuo 80 € nuo 80 € 0 € 0 €

Pristatymas į
Neringos
savivaldybę **

--- --- nuo 2,12 € --- --- --- ---

* - šiuo būdu pristatoma tik Klaipėdos ir Šilutės miestuose bei rajonuose (pateikus ir apmokėjus užsakymą iki 16:00 val.).
** - susisiekus telefonu ar el. paštu, galima suderinti pristatymo būdą bei kainą į Neringos savivaldybę.

Dėmesio: siuntas pristatome visoje Europoje. Kainos priklauso nuo šalies bei siuntos svorio, jos nurodytos suvedus pristatymo adresą užsakymo apmokėjime. Tai yra standartinės pristatymo kainos. Galima kreiptis el.p. info@aviete.eu dėl individualių pristatymo kainų, kurios nebūtinai bus mažesnės nei nurodytos standartinės.

Pristatymo taisyklės:

1. Pirkėjas, kurio apmokėjimo už produktus suma viršija 60€, turi teisę į nemokamą prekių pristatymą Venipak kurjeriais jo nurodytu adresu arba nemokamą prekių pristatymą į vieną iš DPD Pickup siuntų atsiėmimo taškų DPD Pickup siuntų taškai ir terminalai.
2. Standartinio pristatymo į namus kaina visoje Lietuvoje (išskyrus Neringos savivaldybę) yra 4,45€, užsakant per Venipak kurjerius. Užsakant per DPD kurjerius, kaina yra nuo 4,20€, priklausomai nuo užsakymo svorio. Užsakymas pristatomas per 1-2 d.d. Klaipėdos ir Šilutės miesuose bei rajonuose pristatymo tos pačios darbo dienos vakare (pateikus ir apmokėjus užsakymą iki 16:00 val.) kaina 4,99€. Atsiimant siuntą reikia su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, siunta įteikiama tik asmeniui, kurio vardas ir pavardė nurodomi užsakyme.
3. Pristatymo į Omniva paštomatus kaina nuo 2,00€. Pristatymo į DPD Pickup siuntų taškus kaina 2,40€. Pristatymas vykdomas į pirkėjo pasirinktą DPD Pickup siuntų tašką visoje Lietuvoje. Užsakymas pristatomas per 2-3 d.d. Apie pristatytas į siuntos tašką prekes informuojama SMS žinute. Siunta DPD Pickup siuntos taške saugoma 7 kalendorines dienas. 
4. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
5. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
6. Visas prekes pristato DPD ir Venipak tarnybos Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu.
​7. Siuntos per DPD kurjerius klientams yra pristatomos darbo dienomis trimis intervalais, jūsų patogumui. Numatytasis pristatymo laikas nuo 8 valandos ryto.
8. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes per 1-3 darbo dienas (priklausomai nuo pasirinkto kurjerio) arba, jei nurodyta, kad prekė keliauja tiesiai iš tiekėjo sandėlio, per 5-9 darbo dienas. Jei nurodyta, kad prekė yra sandėlyje, ji tikrai bus pristatyta per 1-3 darbo dienas. Šie terminai yra preliminarūs, tačiau 99% atvejų pristatoma ne ilgiau nei per 3 darbo dienas. Kartu Pirkėjas sutinka, kad išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas. Pasirinkus pristatymo tos pačios darbo dienos vakare paslaugą, Jūsų prekės bus pristatytos dar tą patį vakarą, jei užsakymo apmokėjimas gautas iki 16 val.
9. Pristatant prekes į Kuršių Neriją, pristatymo kaina į Omnivos paštomatą yra nuo 2,12€. Kitais pristatymo būdais - nuo 32,32€, priklausomai nuo siuntos svorio. Susisiekus telefonu ar el. paštu, galima suderinti kitą pristatymo būdą bei kainą.
10. Siuntas pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje atskirais tarifais.
11.  Užsakytos prekės visuomet pristatomos vienu vežimu, o apie skirtingų prekių pristatymo laikus Pirkėjas informuojamas individualiai. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis pagal kliento pageidavimą už papildomą standartinį pristatymo mokestį.
12. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
13. Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti išorinę siuntos būklę dar dalyvaujant kurjeriui. Pastebėjus bent menkiausią siuntos pažeidimą, yra būtina surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
14. Priėmus siuntą ir pasirašius manifestą be pastabų, laikoma, kad siunta perduota kokybiška ir tokiu atveju pretenzijos dėl prekės išorinių pažeidimų nebebus priimamos. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.
15. Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
16. Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.

Rašyk
Skambink